Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Drazice - Ваш надійний партнер

Устаткування Drazice для нагріву води - кращий вибір для будинку і квартири

Компанія Дражице вже довгий час займає лідируючі позиції у виробництві нагрівального обладнання, а також допоміжних елементів до них. Завдяки великому досвіду в галузі, виробник зайняв лідируючі позиції на сучасному ринку, користуючись попитом серед великої кількості покупців.

Серед основної продукції слід виділити:

 • водонагрівачі з ємністю мінімальним обсягом 20 літрів;
 • додаткове оснащення для облаштування нагрівальної системи;
 • акумулюють судини, обсяг яких досягає 1000 літрів.

Велика частина представлених моделей є накопичувальною. Можна знайти непрямі, електричні, комбіновані пристрої. Деякі вироби виготовляються для горизонтальної або вертикальної установки в залежності від необхідності.

Про виробника

Компанія була заснована в 1900 році в Чехії. Водонагрівачі почали випускати до 1956 року. Почали виготовлятися конструкції різних типів і призначення. Збірка проводилася з дотриманням сучасних технологічних норм того часу.

На початку 90-х років минулого століття асортимент продукції розширився. Впровадження нової лінії випалу емалі надало можливість вийти на ринок Європи. Продукція поставляється в більш 16 європейських країн. На даний момент є одним з лідерів продажів серед покупців різних сегментів.

Види бойлерів Дражице

Водонагрівачі Drazice оснащуються сучасними технологіями енергозбереження для економії електричної енергії і нагрівальних ресурсів. Всі бойлери виготовляються з високоякісних матеріалів. В процесі виробництва ведеться активний контроль якості, що дозволяє досягти максимальної продуктивності.

Як нагрівальний елемент замість ТЕН стали використовувати керамічну трубку в металевих гільзах. Такий підхід суттєво підвищив ефективність експлуатації, продовжив термін служби виробів. Продукція не піддається корозії, що дозволяє рідше проводити технічні огляди.

Водонагрівачі представлені в досить великому асортименті. Серед них можна знайти моделі різних форм і розмірів. Бувають електричні, комбіновані і непрямі варіанти. Обсяг розраховується залежно від експлуатаційних потреб. Покупець зможе знайти моделі об'ємом до 1000 літрів.

Залежно від форми конструкції виділяють наступні типи бойлерів:

 • Круглі. Класичний варіант без надмірностей. Зовні нагадує звичайний бочонок. Основний мінус подібної конструкції - займає багато місця, що не завжди підходить для невеликих квартир.
 • Квадратні. Сучасні нагрівачі води, які виготовляються у формі квадрата або прямокутника. Зовні виглядають акуратно, що дозволяє монтувати їх в меблі. При цьому зберігається обсяг.

За типом виконання конструкції виділяють наступні види продукції:

 • Підлогові. Ергономічний і простий варіант. На корпусі конструкції відсутні будь-які кріплення. Відрізняється максимальною простотою установки, так як не вимагає додаткових зусиль або спеціального обладнання.
 • Настінні. Конструкція монтується в стіну за допомогою спеціальних кріплень. Вимагає професійного обслуговування. У деяких випадках виникають складнощі з вибором місця, через великих габаритів.
 • Горизонтальні. Монтується уздовж робочої поверхні (наприклад, на стелі). Це дозволяє істотно заощадити вільний простір.
 • Вертикальні. Встановлюється в вертикальному положенні через особливості нагрівального елементу. Можна монтувати в нішу, щоб заощадити вільне місце.

Устаткування Дражице можна класифікувати по потужності. Велика частина продукції має потужність до 1,5 кВт. Існують більш потужні варіанти до 2-3 кВт. Вони вимагають підключення до виділеної силової лінії, тому рідко застосовуються в домашніх умовах. Для побутових цілей досить звичайних бойлерів.

Виділяю такі типи водонагрівачів виробника:

Електричні. Стандартні конструкції, нагрів в яких походить від ТЕН. Ємність виготовляється зі сталі, покритої емаллю. Продається в обсязі від 20 до 1000 літрів. Серед популярних моделей слід зазначити такі: Drazice OKCE 50, Drazice OKHE 50, Drazice OKCEV 100, Drazice OKHE SMART 80 та інші.

Комбіновані. Вироби накопичувального типу. Ємність може досягати від 80 до 200 літрів в об'ємі. Усередині довго зберігається тепло, що забезпечується досить товстим шаром піни всередині. Серед найбільш популярних моделей у покупців слід виділити такі: Drazice OKC 80, Drazice OKCV 125, Drazice OKC 100 / 1m2. Вони забезпечують високу швидкість нагріву потрібного обсягу води і хорошу продуктивність.

Непрямі. Ці нагрівачі часто використовуються для нагріву рідини до заданої температури. Існують як вертикальні, так і горизонтальні моделі. При необхідності можливе виробництво підлогових моделей. Серед найбільш затребуваних моделей виділяють такі: Drazice OKC 80 NTR / Z, Drazice OKCV 125 NTR, Drazice OKC 100 NTR, Drazice OKCE 100 NTR / 2,2 кВт, Drazice OKC 300 NTR / HP.

Сонячні. Працює за допомогою енергії, взятої з сонячних колекторів. Виготовляється із застосуванням сучасних технологічних рішень. Це дозволяє досягти продуктивності до 80%. Також є ще один метод нагрівання рідини всередині - термоелемент на електриці. Серед поширених моделей: Drazice OKC 300 NTR / SOLAR SET, Drazice OKC 200 NTRR / SOL.
Велика частина моделей Дражице є накопичувальними. При цьому в асортименті також є проточні бойлери, які використовуються набагато рідше. Вони зазвичай призначаються для застосування нагріву технічної води в побуті. Це недорогий варіант, який також відрізняється економною витратою електричної енергії за рахунок малих габаритів.

Переваги продукції Drazice

Всі бойлери Дражице відрізняються високими якісними показниками. Серед достоїнств виділяють:

 • Використання високоякісних матеріалів.
 • Є можливість підключення до будь-якого нагрівального котла (навіть тих, які працюють на альтернативних джерелах енергії).
 • Вода одночасно розподіляється по всіх точках, що підвищує ефективність використання.
 • Керамічний теплової елемент.
 • Теплоізоляційний шар компенсує теплові втрати.

Ці характеристики гарантують довгий термін служби нагрівального обладнання. Це незамінна техніка в домашніх умовах.

Критерії вибору. При покупці слід звернути увагу на наступні параметри:

 • Об `єм. Необхідно приблизно розрахувати, для яких потреб буде використовуватися пристрій.
 • Потужність. Кількість споживаної енергії впливає на оплату за електрику. Для домашніх умов підійде звичайна модель на 1,5 кВт.
 • Можливість підключення до котла опалення.
 • Спосіб установки. Залежить від наявності вільного місця в будинку.
 • Вартість. Слід купувати продукцію з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Устаткування Дражице зарекомендувало себе на ринку. При правильній експлуатації бойлер прослужить багато років. Рекомендується купувати продукцію тільки у офіційного дилера, щоб уникнути підробок. Тоді ви гарантовано зробите якісну покупку.

Запитання про Drazice:
✔️ Де виробляється продукція Drazice?

Всі водонагрівачі ТМ Дражице виробляються на однойменному заводі тільки в Чехії.

✔️ Який термін служби?

Гарантійний термін служби - 5 років, термін експлуатації - понад 10 (при дотриманні умов експлуатації і періодичного сервісного обслуговування).

✔️ Яка товщина ізоляції бойлерів?

Залежно моделей товщина ізоляції варіюється від 4 до 8 см, точні значення вказані в описі моделі.

Вгору