0
Мій кошик

Бойлери комбіновані

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже

Для зручності навігації ми зробили підбірку водонагрівачів всіх типів за об`ємом - 80, 100, 125, 160, 200, 250 и 300 л.

Рекомендації по вибору c опціями: Водонагрівачі, Спосіб нагріву: Комбіновані.

Автоматичний нагрів води є досить дорогою справою. Тому люди намагаються придумати способи, як можна використовувати раціонально енергію від тепломереж.

Комбіновані водонагрівачі в місті дуже популярні через свою універсальність. Вони дозволяють значно заощадити на підігріві води в опалювальний сезон. А адже саме в цей час витрата теплої води найбільший в році. Такі нагрівачі можна купити і для заміського будинку, а можна встановити в квартиру. Їх відмінна риса полягає в тому, що в конструкції передбачено не один, а цілих два види нагріву. Традиційний електричний ТЕН доповнений теплообмінником у вигляді змійовика. Влітку використовується ТЕН, а в зимовий час, коли включено центральне опалення, нагрів води відбувається за рахунок вторинного теплообміну з трубами опалення.

Комбіновані бойлери можуть функціонувати на декількох видах палива. В Україні популярні водонагрівачі, які працюють на твердому або рідкому паливі, поєднуючи з електричним нагрівальним елементом. Незважаючи на те, що ціни на таке обладнання досить високі, вони дозволяють заощадити електроенергію. У той же час ефективність їх залишається на високому рівні. Перевага представлених в інтернет-магазині Drazice.co.ua моделей комбінованих водонагрівачів полягає в тому, що всі вони мають позитивні відгуки реальних покупців, тобто вони рекомендовані простими споживачами. Комбіновані бойлери не тільки нагрівають воду, але ще і дозволяють постійно мати запас води. Їх перевага в тому, що вони використовуються і в заміських будинках, і в комерційних приміщеннях. Особливо незамінне їх застосування там, де існують перебої з тим чи іншим ресурсом.

Для установки комбінованого нагрівача води може знадобитися циркуляційний насос, який або йде в комплекті, або купується окремо. Незважаючи на перераховані достоїнства, комбіновані водонагрівачі не можуть застосовуватися в будинках з низьким напором води, або слабкою електропроводкою. Також накопичувальні баки таких установок мають великий розмір, тому важливо подбати про їхнє розташування. Своєчасний сервіс і правильний розрахунок обсягу і потужності комбінованого нагрівача робить його найкращим вибором серед аналогічних рішень.

Вгору