0
Мій кошик

Буферні ємкості, теплоакумулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже

Для зручності навігації ми зробили підбірку водонагрівачів всіх типів за об`ємом - 80, 100, 125, 160, 200, 250 и 300 л.

Акумулюючі баки - це пристрої, сконструйовані у вигляді резервуарів, які необхідні для акумуляції зайвого тепла. Вони можуть експлуатуватися з різними джерелами тепла в опалювальних системах. Головною складовою системи опалення є газовий, електричний, твердопаливний і рідкопаливний котел. Акумулюючі баки виробляють передбачене кількість енергії, яка використовується для опалення житлових і виробничих приміщень різного типу і додатково для нагрівання теплої води. Для того, щоб нагрівати воду, акумулятор тепла часто оснащується ємністю, яка знаходиться всередині його. Обсяг подібного резервуара може бути різним, залежно від потреб покупця.

За рахунок застосування в опалювальній системі баків такого типу, центральної деталлю яких називають твердопаливний котел, покупець може помітно знизити витрати на оплату різних різних комунальних послуг.

Заощадить кошти на опалення і водопостачання за допомогою роботи систем для опалення в нічний період за пільговим тарифом дозволить використовувати акумулюючі баки в опалювальній системі, ключова деталь якої - електричний котел.

Більшість виробників котлів на твердому паливі рекомендують монтувати акумулюючі баки в систему опалення. Це гарантується завдяки величезній кількості плюсів даних пристроїв і бездоганними характеристиками по експлуатації, що надає можливість заощадити грошові витрати і раціонально використовувати енергію.

Баки чудової якості за прийнятною ціною можна придбати виключно у нас!

Вгору