Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойлер непрямого нагріву

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Для зручності навігації ми зробили підбірку водонагрівачів всіх типів за об`ємом - 80, 100, 125, 160, 200, 250 и 300 л.

Бойлери непрямого нагріву Drazice

фото виробництва ДражицеПитання про гаряче водопостачання нерідко доводиться самостійно вирішувати власникам заміських будинків. Якщо Ваш будинок розташований не близько до центральної магістралі або ця система постійно псується, в такому випадку логічним буде застосування персонального пристрою для нагріву води, використовуваної в побутових цілях.

Бойлери непрямого нагріву є кращим рішенням проблеми гарячого водопостачання в приватних будинках і комплексах з великим споживанням води. Головною перевагою є швидке нагрівання і можливість підключення до різних видів альтернативного нагріву.

Баки Drazice виготовляють з підготовленою стали, зсередини бак покривається емаллю, змійовик, розташований в баку, також покритий емаллю. Нагрівання такого бака відбувається дуже швидко за рахунок великої площі нагрівання, в середньому потужність змійовика становить 24 кВт.

Такі бойлери мають безліч модифікацій і способів підключення, якщо Вам потрібна якісна консультація або допомога у виборі бойлера, Ми завжди раді допомогти.

Як влаштований бойлер непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву - один з кращих способів забезпечити будинок, офіс або виробництво безперебійним гарячим водопостачанням. За рахунок великої потужності, взимку, при використанні твердопаливних котлів, можна практично без втрат гріти величезна кількість води.

БКН являє собою накопичувальну ємність, в середині якої розташований один або два змійовика. Основним завданням такого бойлера, є швидкий, і комфортний нагрів води. Такі накопичувачі бувають від 80 літрів і до декількох тон.

Усередині бака знаходяться:

 • Теплообмінник - основний нагрівальний елемент, в основному спіральної форми, по якому циркулює теплоносій (антифриз / вода);
 • Магнієвий анод - в емальованих баках, для захисти від корозії;
 • Гільзи під термодатчики;
 • Фланець для установки Тена в деяких виробників (використовується для ревізії).

Джерелом нагріву може послужити газовий котел, твердопаливний котел, електричний котел, тепловий насос або сонячний колектор.

Як правильно підібрати бойлер непрямого нагріву?

Основним критерієм є потужність котла або іншого обладнання. Наприклад: якщо у Вас котел потужність 24 кВт, то і бойлер повинен бити з змійовиком близько 24 кВт, або просто ви не будете використовувати весь потенціал обладнання.

Співвідношення потужності і обсягу:

 • 50-80 л - 9-12кВт;
 • 100-200 л - 17-24кВт;
 • 200- 500 л - 32-60кВт і т.д.

Підключення бойлера непрямого нагріву варіанти:

 • Гідравлічний або схема підключення за допомогою двох насосів;
 • За електричній схемі, коли режим перемикається за участю реле.
 • Двухнасосная варіант - найбільш поширений і вважається найефективнішим. Циркуляційні насоси, які підключені паралельно до лінії бака-аккамулятора ГВС і контуру опалення, управляють потоками теплоносія, перемикаючи режими роботи за сигналом температурного датчика. Щоб попередити ще одне надходження рідини, після кожного з насосів встановлюють зворотний клапан.

лінійка БКНПрацює це так: коли температура води в резервуарі опускається нижче встановленого числа, термостат подає сигнал і весь потік теплоносія перенаправляється на її підігрів. Після досягнення результату - нове перемикання і пріоритетною стає система опалення.

Подібним чином здійснюється розподіл теплоносія і за допомогою триходового клапана.

В електричній схемі перемикання насосів відбувається за допомогою реле, що замикає / спорогенезу ланцюг.

Якщо є додатковий (третій) вхід, до нього приєднують систему рециркуляції. Для цього задіють полотенцесушитель, але якщо його немає - здійснюють просто рециркуляцию.

Матеріал бака

В основному баки виготовляються з високоякісної сталі і покривають емаллю з різними добавками для більш високої стійкості до руйнування покриття при високих температурах, але є модель виготовлені з нержавіючої сталі, що значно підвищує цінник. Змійовики також виготовляються з стали і покривають емаллю або використовують нержавіючу сталь. Магазин Aqua-Life пропонує послуги з виготовлення бойлерів непрямого нагріву під замовлення по Ваших кресленнях і побажаннях, можна вибрати і сталь, з якої виготовляти бак.

З підключення, бойлери непрямого нагріву, не складні, і фахівці з легкістю зроблять обв'язку, також ми надаємо, сповнені спектр послуг по обв'язки БКН. Такі бойлери дуже зручні в підключенні і як правило мають більше виходів для підключення декількох точок забору води з можливістю рециркуляції, яка забезпечить теплі змійовики і теплу воду на далеких точках забору.

Непрямого нагріву - загальні відомості
У розділі ми розміщуємо тільки серійні фабричні моделі бойлерів непрямого нагріву. Якщо у Вас є індивідуальні вимоги і в списку немає відповідної моделі - зверніться до нас. Важливо згадати, що у нас є можливість виготовляти бойлери під замовлення з заданими габаритами і функціоналом.

У бойлерів непрямого нагріву - прекрасні технічні параметри і призначені для користувача можливості. Це - унікальні прилади циліндричних форм з змійовиками, які здатні воду нагрівати не самостійно, а за рахунок тепла від опалення. Вони, постійно підтримуючи температуру, забезпечують хороші запаси Гретою води. Це - оптимальний варіант для постачання гарячою водою приватних житлових будинків, котеджів, квартир з автономною опалювальною системою.

Внутрішнє покриття бойлерів:

 • Легірованноя сталь (нержавійка). Легування надає стали велику корозійну стійкість, механічну міцність, при доповненні хрому і нікелю сталь стає нержавіючої. Виробники бойлерів з нержавіючої сталі гарантують тривалі термін експлуатації.
 • Емаль різного складу (біостеклофарфора, включення металевого титану, срібло - все це надає унікальні властивості).

За методом кріплення виділяють:

 • підлогові
 • настінні (навісні)

За поділяють на бойлери:

 • з наявністю спірального теплообмінника
 • з двома теплообмінниками

Такі нагрівачі можуть використовуватися для подачі води одночасно на декількох об'єктах і точках водозабору. Адже, вода підігрівається заздалегідь, і подаватися може в будь-який час у великих обсягах. Тому бойлери можуть бути застосовані не тільки для потреб побуту, але, також, і в великих господарствах, включаючи, наприклад, миття автомобілів, готелі, пральні приміщення, басейни і т.п.

Бойлери, здатні оперативно гріти холодну воду в досить великих кількостях, мають у своєму розпорядженні потужними тепловими обмінниками для підігріву, великими ємностями для нагрітої рідини. В експлуатації - прості, економні, зручні, довговічні.

У бойлерів непрямого нагріву принцип роботи зовсім нескладний. Теплоносії, які проходять через спеціальні нагрівальні елементи - трубчасті змійовики, зігрівають в бойлері воду. Змійовики, як правило, виконані з кераміки, за допомогою опалювальних контурів приєднуються до казанів опалення. Бойлери розташовують індикаторами температурного режиму. Жителі можуть регулювати температуру самі і не прагнути до економії водних об'ємів. При необхідності котли з опції опалення в автоматичному режимі переключаються на функцію підігріву бойлерної води.

Бойлери для непрямого нагріву бувають підлогового виду (вертикальні або горизонтальні), які, зазвичай, встановлюються у опалювальних систем і просто до них приєднуються. В даний час випускаються і настінні прилади, однак ємність їх обмежена і складає близько 200 літрів. Є моделі підлогових бойлерів, які оснащені двома теплообмінниками.

Бойлер непрямого нагріву - безпечне виріб

Бойлери непрямого нагріву - безпечні вироби. Від надлишку тиску і погроз перегріву бойлери захищені запобіжними клапанами. Резервуари робляться з різного матеріалу: з високоякісної нержавіючої листової сталі, з склокераміки, бувають з емальованим покриттям, А також, баки можуть мати епоксидне напилення. Будь-який матеріал гарантує повну безпеку для питної води. Стійкість від корозії забезпечується магнієвим анодом, що є гарантією довговічності приладу. Важливим параметром бойлерів з непрямим нагрівом є теплоізоляція резервуара. Робиться вона з досить щільного поролону або жорсткого поліуретану. Щільність ізоляції визначається модифікаціями і функціями бойлерів.

Питання про бойлери непрямого нагріву:
✔️ Коли потрібен бойлер непрямого нагріву?

Найпоширеніша причина використання БКН (бойлера непрямого нагріву) - отримання гарячої води для побутових потреб використовуючи найдешевший вид палива, наприклад енергію від твердопаливного котла або електрику за дешевим тарифом.

✔️ Скільки коштує бойлер непрямого нагріву?

Вартість бойлера залежить від комплектації і об'єму. Найменша ціна - 8500, найвища - 40 тис. Грн.

✔️ Як підключити бойлер непрямого нагріву?

Всі бойлери впроваджуються в систему опалення, теплоносій з якої нагріває воду всередині баки. Можуть бути так само використані електричні ТЕНи для нагріву або підтримки температури.

✔️ Переваги бойлерів непрямого нагріву Drazice?

Якщо стверджувати об'єктивно, то все БКН Дражице реально надійні, прості в роботі і легко обслуговуються. Важлива ще досить невисока ціна при порівнянні з європейськими аналогами.

 • Drazice OKC 200 NTR/BP 1
  −7%
  2
  Рекомендуем
  3
  31 383 грн
  29 186 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 500 NTRR/BP 1
  −7%
  3
  74 969 грн
  69 721 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 500 NTR/BP 1
  −7%
  3
  3
  54 371 грн
  50 565 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 100 NTR/HV 1
  −7%
  3
  21 791 грн
  20 265 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 160 NTR/BP 1
  −7%
  3
  28 422 грн
  26 433 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 200 NTRR/SOL 1
  −7%
  2
  3
  36 847 грн
  34 268 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 250 NTR/HP 1
  −7%
  3
  Рекомендуем
  45 365 грн
  42 189 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKH 125 NTR/HV 1
  −7%
  3
  23 546 грн
  21 898 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 200 NTR/HP 1
  −7%
  2
  Рекомендуем
  3
  40 499 грн
  37 664 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 200 NTRR/BP 1
  −7%
  3
  3
  35 975 грн
  33 456 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 300 NTR/BP 1
  −7%
  3
  Рекомендуем
  39 324 грн
  36 571 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 250 NTRR/SOL 1
  −7%
  3
  39 646 грн
  36 871 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 125 NTR/HV 1
  −7%
  3
  23 248 грн
  21 621 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 300 NTRR/BP 1
  −7%
  3
  44 706 грн
  41 576 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 300 NTRR/SOL 1
  −7%
  3
  45 643 грн
  42 448 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 1000 NTR/BP 1
  −7%
  3
  152 056 грн
  141 412 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 1000 NTRR/BP 1
  −7%
  3
  160 804 грн
  149 548 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 160 NTR/HV 1
  −7%
  3
  24 814 грн
  23 077 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 250 NTR 1
  −7%
  3
  37 917 грн
  35 263 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору