Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойлери непрямого нагріву для сонячного колектора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Бойлер непрямого нагріву для сонячного колектора

Для приватного будинку затребуваними приладами нагріву води є системи нагріву, виконані на основі сонячних колекторів. Бойлер непрямого нагріву для сонячного колектора застосовується для акумулювання тепла від сонячних колекторів, різних опалювальних пристроїв (котлів). Пристрій дає можливість отримати до 200 л гарячої води. Бойлер оснащений 2 теплообмінниками. В даному випадку нижній теплообмінник призначається для сонячних колекторів, а верхній виконаний для додаткового обігріву бака від допоміжного котла, для зняття надлишкового тепла в тому випадку, якщо бак перегрівається сонячними колекторами. Пристрій без непрямого нагріву з 2 теплообмінниками може використовуватися без сонячних колекторів при створенні схем котелень для будинку або котеджу. Перший теплообмінник підключається до джерела тепла. Це може бути газової котел, а другий теплообмінник прогріває воду в баку з теплового насоса. Пристрої виготовляються з якісних матеріалів, відрізняються високою якістю.

економічні прилади

Вертикальне положення бака дає можливість зберегти різну температуру води на різних рівнях. В даному випадку в баку непрямого нагріву температура буде розподілена по висоті бака. Бак (акумулятор) оснащений допоміжним електронагрівальних елементом. Це зроблено для того, що якщо не буде достатньо сонячної енергії для нагрівання бака, то буде гаряча вода. Панель бака приладу виготовляється з нержавіючої сталі, завдяки цьому бойлер прослужить тривалий період часу. Зовнішній бак виготовляється з емальованої сталі. Завдання водонагрівача (бака акумулятора) сонячної системи полягає в тому, щоб регулювати коливання, а також нерівномірності між надходженням тепла від сонячних колекторів, споживанням тепла користувачів гарячою водою. Бойлери є затребуваними, користуються великою популярністю у споживачів. Пристрої встановлюються в котеджах, приватних будинках.

Що таке бойлер непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву являє собою металевий бак, який виготовляється з нержавіючої сталі, на внутрішню поверхню приладу наноситься спеціальний захисний шар емалі, склокераміки. Для того щоб запобігти теплові втрати через стінки пристрою, використовується теплоізоляція. В даному випадку вода в баку гріється через змієподібний теплообмінник. Через теплообмінник протікає під тиском рідина: теплоносій від системи теплового насоса, для обігріву приміщення і т.д.

Бойлери непрямого нагріву мають різний матеріал внутрішнього покриття, можуть мати два різних теплообмінника: знімний, незнімний. Пристрої можуть мати різну товщину теплоізоляції, відтінок зовнішнього покриття. Установка даних приладів дозволяє знизити витрати на споживання електроенергії. В якості заміни сонячних колекторів застосовуються сонячні панелі (батарейки), які встановлюють на дахах котеджів і будинків. Прилади мають плюси і мінуси. Принцип роботи пристроїв різний. Колектор гріє теплоносій у внутрішній частині замкнутого контуру з труб за рахунок нагрівання поверхні. Надалі використовується теплова енергія нагрітої води. Сонячні панелі мають більш складну конструкцію. Пристрої складаються з кремнієвих пластин, які перетворять світловий потік, що надходить від ультрафіолетових променів в електроенергію. В даному випадку енергія зберігається в акумуляторних батареях, застосовується для різних цілей.

 • Drazice OKC 200 NTRR/SOL 1
  −12%
  3
  23 657 грн
  20 818 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 250 NTRR/SOL 1
  −12%
  3
  25 452 грн
  22 398 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Drazice OKC 300 NTRR/SOL 1
  −12%
  3
  29 327 грн
  25 807 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору