0
Мій кошик

Електричні бойлери Drazice

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше сначала дороже

Для зручності навігації ми зробили підбірку водонагрівачів всіх типів за об`ємом - 80, 100, 125, 160, 200, 250 и 300 л.

Гаряча вода з водонагрівачами в будь-який сезон

Зараз важко будь-кому уявити життя без можливості використовувати гарячу воду прямо з-під крана в будь-яких обсягах. З цієї причини, час відключення гарячої води в наших будинках далеко не найприємніше, а будинок без гарячої води, здається, не може існувати. Однак зараз вирішити це питання щодо водопостачання досить легко, тут на допомогу прийдуть бойлери.

Які типи бойлерів існує?

Зараз споживачі можуть придбати бойлери всіх типів. Фахівці поділяють водонагрівачі на два види: проточні та накопичувальні. Конструкція бойлерів першого типу передбачає наявність спеціального малогабаритного бака, оснащеного електронагрівачем трубчастої форми (Теном). Резервуар, встановлений в накопичувальний бойлер, передбачає істотно більші габарити і ТЕН, який розміщений всередині ємності. Більш того, в першу чергу, перед покупкою водонагрівача, ознайомтеся з системами нагріву і виберіть найбільш підходящу. Якому типу водонагрівачів Ви віддаєте перевагу: газових колонок, електричним бойлером, сонячні водонагрівачі або обладнання з інноваційними розробками, які скоротять витрати енергії?

Як вибрати бойлер?

Кожен з представлених бойлерів має свої плюси і мінуси. Наприклад, проточний малогабаритний бойлер в одну мить нагріває протікає воду. Більш того, покупка бойлера такого типу просто необхідна, якщо потрібно нагрівати велику кількість води. Нескладний монтаж є ще одним позитивним властивістю даних проточних бойлерів, вартість цих пристроїв - прийнятна для всього населення. Проте, електричні проточні водонагрівачі мають і деякі недоліки. Перш за все, до них відноситься висока потужність пристрою (до 12 кВт). Крім того, ще одним мінусом експлуатації даного обладнання можна назвати досить жорсткі умови щодо мінімального натиску води (2 л / хв) і найбільше страждає від цього рішення Київ, тому що має довоєнний житловий фонд. До того ж ці проточні бойлери не можна використовувати для кількох джерел води.

Найчастіше для локального постачання гарячої води використовуються газові водонагрівачі. Ціна таких бойлерів досить невисока. У Києві можна знайти великий асортимент таких водонагрівачів, оскільки газ коштує дешевше електрики. Проте, якщо вважаєте за потрібне придбати саме газовий водонагрівач, його вартість не повинна бути на першому місці. Ви вчините мудро, набуваючи даний пристрій тільки, якщо Ваш будинок або квартира були раніше обладнані газовою системою нагріву води, або якщо димохід повністю готовий до експлуатації. Справа в тому, що для безпечної роботи цього бойлера, потрібно докласти всіх зусиль для відведення продуктів горіння. Ця умова Україна обов'язково згадує в своїх вимогах. З цієї причини, слід потурбуватися про наявність справної витяжної вентиляції, якщо Ви бажаєте придбати газовий бойлер в будь-якому регіоні (Донецьк, Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ не відіграє суттєвої ролі).

Накопичувальні водонагрівачі експлуатується з невеликою потужністю до 2 кВт, якщо порівнювати з енергією, використовуваної проточними водонагрівачами. Навіть якщо вони були відключені, то температура води ще досить довго буде залишатися високою. Водонагрівач цього типу може застосовуватися одночасно для декількох кранів (точок забору води), а його робота практично не залежить від швидкості потоку води. Все ж є і мінуси, які присутні в накопичувальних водонагрівачах. До них відносяться - обсяг води, який обмежується ємністю бака, значні габарити, висока складність монтажу.

Поради для вибору найоптимальнішого типу водонагрівача

Перш ніж зупинити свій вибір на якомусь конкретному бойлері, підрахуйте обсяг води, необхідний для всіх мешканців Вашого будинку або Вашій родині. Наступний крок у виборі водонагрівача повинен полягати в підрахунку всіх кранів для гарячої води, а також потрібно дізнатися кількість людей, які будуть використовувати гарячу воду. Є загальновідома інформація, яку слід використовувати, визначаючись з моделлю відповідного бойлера. Згідно з цими даними, щодня одна сім'я, що складається з двох чоловік, використовує близько 70 літрів води. Таким же чином можна провести розрахунки обсягу води для кожного бойлера. Інтернет магазин нерідко рекомендує вже готові таблиці для розрахунків і потрібні статистичні дані.

Купуючи водонагрівач незалежно від його вартості, Ви отримуєте чудову можливість використовувати горячцю воду в будь-який зручний момент!

Вгору