Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойлери на 200 л

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Водонагрівачі Drazice на 200 л - повна добірка

Водонагрівачі Drazice на 200 л відрізняються високою якістю, елегантним дизайном. Пристрої дозволяють нагрівати воду в будинках, а також в промислових приміщеннях, в ресторанах і в кафе для різних потреб. Функціональні прилади використовуються для отримання гарячої води в приміщеннях різного призначення, дозволяють швидко нагрівати холодну воду. Водонагрівачі Drazice на 200 л виготовлені з високоякісних, безпечних матеріалів. Для того, щоб пристрій прослужило тривалий період часу, прилади обладнані захисною гільзою, в якій є керамічний електротенов.

Функціональні водонагрівачі Drazice

Водогрійний прилад Drazice кріпиться на стінку за допомогою навісного монтажу. Пристрої є компактними, зручними у використанні, а також довговічними. Водонагрівач володіє відмінними експлуатаційними характеристиками, виготовляється з екологічно чистих матеріалів. Пристрої мають:

• теплоізоляційний шар, товщиною 40 мм, яка виготовляється з пінополіуретанової маси;

• водонагрівальні прилади мають вбудований термостат, регулятори для контролю температури жорсткої води.

Стаціонарні водонагрівачі Drazice

Пристрої призначені для нагрівання холодної води для сім'ї з 4-5 чоловік. Внутрішній бак пристрою виготовлений із сталевого листа. Водонагрівачі Drazice встановлюються на стіні приміщення, стануть відмінним вибором для монтажу. Пристрої є економічними, надійними і довговічними в експлуатації. Бойлери використовуються в різних приміщеннях для обігріву води, є практичними і зручними у використанні. Водонагрівачі нагрівають певний обсяг води, підтримують задану температуру.

Пристрій підключається до опалювальної системи, обладнано електричним теном для підтримки температури. Напірний закритий спосіб подачі води застосовується для декількох водорозбірних точок. Водонагрівачі Drazice на 200 л представляють собою потужні пристрої, здатні забезпечити гарячою водою кількох людей. Вода нагрівається за допомогою трубчастого спірального теплообмінника, сухого керамічного термоелемента. Пристрій можна під'єднати з зовнішнім блоком управління для регулювання температури води. Бойлер для безпечної експлуатації оснащений обмежувачем температури нагріву, спеціальним захистом від перегрівання, запобіжним клапаном.

 • Drazice OKCE 200 S (фланець 210мм) 1
  −10%
  3
  Рекомендуем
  3
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKCEV 200 1
  −10%
  3
  3
  16 645 грн
  14 981 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKCE 200 1
  −10%
  3
  3
  16 073 грн
  14 466 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKCE 200 2/4 1
  Новинка
  −10%
  3
  3
  21 943 грн
  19 749 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKCE 200 S/3-6kW 1
  −10%
  3
  3
  10 728 грн
  9 655 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору