Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойлери на 300 л

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Бойлери Drazice на 300 л - все моделі

Водонагрівачі Drazice на 300 л - це стаціонарні пристрої, призначені для нагріву води, з боковим фланцем, одним теплообмінником. Оригінальні водонагрівальні прилади відрізняються дизайном, бездоганною якістю. Пристрої підходять для різних джерел тепла з можливістю монтажу нагрівального елементу TT. Бойлери випускаються з різною ємністю. Водонагрівач Drazice на 300 л підійде для використання великої родини. Пристрої дозволяють забезпечити гарячою водою в будинку, в громадських місцях. Для отримання гарячої води можна використовувати електричну енергію, а також різні типи котлів центрального опалення на поновлюваних джерелах енергії, їх комбінацію.

Якісні водонагрівачі Drazice

Водонагрівачі мають антикорозійне покриття, яке не піддаються точкової корозії в жорсткій, хлорованій воді. Пристрої виготовлені з якісних матеріалів, які є нешкідливими для організму. Внутрішня поверхня бака покрита якісною емаллю, не містить нікелю. Завдяки цьому, пристрій є довговічним в експлуатації. Бак водонагрівача Drazice виготовлений з якісної сталі. Це запобігає виникненню гальванічного ефекту, освіти електрохімічної корозії. Пристрої мають численні переваги:

 • є стійкими до впливів навколишнього середовища;
 • бак водонагрівача виготовлений із сталевого листа, має покриття емаллю, яке є стійким до гарячої води.

Бойлери призначені для нагріву води для технічних, господарських цілей, які підключаються до електричних мереж. Оригінальні прилади прослужать тривалий період часу, є надійними. Пристрої забезпечують достатню кількість теплої технічною водою навіть великі приміщення, цеху, ресторани, кафе і т.д. Водонагрівачі легко встановлюються, мають просту конструкцію. Завдяки цьому водонагрівальні прилади є зручними у використанні. Пристрої дозволяють швидко нагрівати необхідну кількість води для господарських потреб споживачів. Пристрої мають можливість включення циркуляції, приєднуються до джерела опалювальної води. Прилади обладнані визначником температури води, здійснюють точний контроль над температурою. Водонагрівачі користуються великою популярністю у багатьох покупців, завдяки функціональним можливостям, високій якості. Пристрої підійдуть для використання в приміщеннях різного призначення, для нагрівання води.

 • Drazice OKCE 300 S (фланець 210мм) 1
  −10%
  3
  Рекомендуем
  3
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору