Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бойлери непрямого нагріву для теплового насоса

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі

Бойлер непрямого нагріву: все про обладнання для теплового насоса

Бойлер непрямого нагріву для теплового насосаДізнаємося, що представляє собою такий пристрій. Розібратися в цьому питанні зможе кожна людина, який не є фахівцем в області теплотехніки: все викладено простою, доступною мовою.

Нагрівання води в такому бойлері проходить опосередковано: в даному випадку - за рахунок теплового насоса. Прилад готує і в ході своєї роботи зберігає воду гарячої.

Резервуар виготовляється з металевого листа, може бути прямокутний, в формі куба або у вигляді бочки. Оснащений ізоляційним матеріалом, що зберігає тепло. Зовні схожий на величезний термос.

Особливості

Користування в побуті такими водонагрівачами істотно заощаджує електроенергію. Все це завдяки більш дешевому енергетичного джерела. Так, на противагу агрегату з прямим нагрівом - за допомогою електрики або газу, прилад непрямого нагріву для теплового насоса забезпечує житло необхідною кількістю гарячою водою з мінімальною витратою фінансів.

Такі акумулюючі баки розроблені большеразмерной і без проблем забезпечують потрібними запасом підігрітої води. І тому знаходять сьогодні все більше популярності серед мешканців приватних будинків, власників котеджів за містом.

Виробляються Баки з функцією непрямого водонагріву для теплових насосів багатьма компаніями. Випускаються пристрої:

 • універсального виконання;
 • вертикальні;
 • горизонтальні.

Всі вони відрізняються сучасним дизайном. Призначення їх - економне забезпечення гарячою водою житлових будівель, об'єктів промислової спрямованості, офісних установ.

Як обрати

На сьогодні існують моделі, обсяг яких передбачає діапазон до тисячі літрів! Мінімальний обсяг при цьому становить 80 літрів. Випускаються моделі:

 • підлогові стаціонарні;
 • навісні.

Слід визначитися з необхідною для сім'ї ємністю бака. Важливо з'ясувати, який потрібен обсяг води для задоволення потреб родини. В середньому, це можуть бути такі показники (цифри в літрах на день):

 • ванна - 200;
 • миття посуду - 25;
 • прийняття душа - 100;
 • особиста гігієна - 15.

Цифри умовні, в реальності показники залежать від кожної окремо взятої людини, його звичок. Кому-то душ необхідний двічі в день, хтось ніжиться у ванні раз в тиждень і так далі.

Але можна точно сказати наступне: чим більший об'єм бака, тим і вартість його буде більше.

Ще один важливий фактор, який впливає на ціновий аспект бойлера - матеріали виконання внутрішньої «начинки». Рекомендовані до покупки пристрою з змійовиком, виконаним з латуні. Завдяки йому, нагрів здійснюється більш ефективно, на відміну від приладу, що має сталевий змійовик. На латуні і накип очистити простіше.

Як вибрати бойлер непрямого нагріву (Відео). На що звертати увагуУ якісного бойлера є теплоізоляційний шар. Матеріалом служить пінополіуретан або базальтова вата. Якщо в якості теплоізоляції бойлера використовується поролон, обходимо такий агрегат стороною.

Враховують при покупці і ступінь захищеності пристрою від корозії. Якщо бак коштує недорого, поверхня його, як правило, покрита склокерамікою або шаром емалі. Коли прилад більш якісний, внутрішнє покриття бака виконано з нержавіючої сталі.

Монтаж водогрійного приладу
Насамперед слід грамотно підійти до підбору локації розташування агрегату. Враховують забезпечення можливості безпроблемного і швидкого доступу до місця установки бойлера. Зокрема - до представляє важливість з'єднує ланкам системи. Простота доступу дасть можливість при необхідності виконати ремонтні регламентні роботи приладу, провести його техобслуговування і зробити це безперешкодно.

Найчастіше вибирають (користуються більшою популярністю) моделі навісного виконання.

Акумулюючі баки з настінним типом кріплення вимагають, щоб стінна поверхня була несучої. Це повинна бути міцна цегляна стіна. Міжкімнатні легкі перегородки, гіпсокартонні стіни не забезпечують необхідну жорсткість. Такі в повній мірі не можуть бути задіяні в монтажній діяльності.

Оптимальною відстанню від кріпильних елементів водонагрівача до стелі фахівці називають п'ятнадцять - двадцять сантиметрів.

Більше об'ємні прилади зажадають окремого місця розташування в будинку. Розміщують такі пристрої на підлозі, фіксують спеціально призначеним кріпленням.

переваги бойлера
До позитивних факторів установки і використання бойлера можна віднести:

нагрівач і теплоносій, що розміщуються всередині, забезпечують безпеку і тривалість експлуатації пристрою;
непрямий Водонагрів не створює на електропроводку додаткового навантаження (особливо ця опція цінна в опалювальний сезон), оскільки підключений до центрального опалення.
Бойлери непрямого нагрівуКрім того, такий бойлер завжди можна підключити і до інших джерел тепла.

висновок
Численні позитивні відгуки, коментарі власників подаються бойлерів свідчать про затребуваність і популярність такої системи.

Для приватних осель подібні конструкції стануть незамінним помічником у побуті, що економить фінансові кошти. При цьому про можливе часті відключення гарячої води або, в цілому, її відсутність можна не згадувати.

 • Drazice OKC 250 NTR/HP 1
  −12%
  3
  Рекомендуем
  27 030 грн
  23 786 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 300 NTR/HP 1
  −12%
  3
  29 107 грн
  25 614 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 400 NTRR/HP/SOL 1
  Новинка
  −12%
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 200 NTR/HP 1
  −12%
  3
  Рекомендуем
  24 140 грн
  21 243 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 500 NTRR/HP/SOL 1
  Новинка
  −12%
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 400 NTR/HP 1
  −12%
  3
  49 003 грн
  43 122 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 1000 NTR/HP 1
  −12%
  3
  137 467 грн
  120 971 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 500 NTR/HP 1
  −12%
  3
  51 983 грн
  45 745 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Drazice OKC 750 NTR/HP 1
  −12%
  3
  118 775 грн
  104 522 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору